Opinie

Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości i zapewnienie godnego, uroczystego pochówku Państwa bliskich.


Do każdego pogrzebu podchodzimy indywidualnie, okazując szacunek oraz zrozumienie, gdyż wiemy jak trudne są to chwile dla Rodziny.


Najwyższy poziom naszych usług potwierdzają opinie naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.


Jest nam niezmiernie miło czytać i słyszeć słowa uznania, a także widzieć, że spełniliśmy wszystkie oczekiwania i prośby Rodziny.


Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. 


Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo w każdym dniu tygodnia.

Załatwiamy również wszystkie formalności w imieniu Rodziny.

Doskonała
Na podstawie 15 opinii
Joanna Sikorska
Joanna Sikorska
2023-07-03
Bardzo chciałabym podziękować właścicielce Angelice Matuszewskiej i pracownikom Domu Pogrzebowego Angel za profesjonalizm, empatie, kulturę i piękną organizację pogrzebu taty. Bardzo polecam osobom, których dotknie śmierć bliskich osób Dom Pogrzebowy Angel. Sikorska Joanna
Katarzyna Rak
Katarzyna Rak
2023-04-16
Profesjonalna obsługa Mili wyrozumiali ludzie.Polecam
zibi
zibi
2023-03-17
Miałem okazję ostatnio korzystać z usług tej firmy pełen profesjonalizm, rzetelne wyliczenie poprzez rachunki wydanej kwoty, o nic człowiek nie musi sie martwić wszystko załatwią , jeszcze raz dziękuję firmie za profesjonalne , a przy tym godnie zorganizowany pogrzeb.
Justyna Grochowska
Justyna Grochowska
2023-03-16
Zakład bardzo profesjonalny, podejście do rodziny bardzo empatyczne. Polecam
Jan Żbik
Jan Żbik
2023-02-19
Bardzo dziękuję. Godny polecenia zakład w tych trudnych chwilach.
viv 2003
viv 2003
2023-01-07
Naprawdę bardzo polecam! Pracownicy zakładu bardzo wyrozumiali, empatyczni oraz co najważniejsze- zorganizowani i profesjonalni. Pogrzeb organizowany właściwie w pośpiechu i szoku- pomogli nam naprawdę ze wszystkim od a do z. ceremonia była taka jak właśnie chcieliśmy. Wszystko było doprecyzowane.
MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA
MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA
2022-12-29
Jestem pod wielkim wrażeniem i profesjonalizmem . Dziękuję bardzo i polecam z całego serca usługi Domu Pogrzebowego Angel .
Magdalena Wojciechowska
Magdalena Wojciechowska
2022-09-26
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i przeprowadzenie wzruszającej ceremonii pogrzebowej naszego ukochanego syna Karola.
ZBIGNIEW Szymański
ZBIGNIEW Szymański
2022-09-11
Bardzo sumienna i rzetelna firma , sama ceremonia nalezycie i ze starannoscią wykonana w nalezytej oprawie bardzo polecam
Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Agnieszka Aga
Agnieszka Aga
2023-12-07
poleca
Polecam z całego serca.Człowiek jest zaopiekowany pod każdym względem i bez względu na to czy jest biedny czy bogaty. Miałam przyjemnośc poznac cala ekipę , ktora pomagala w organizacji ostatniego pożegnania mojego sąsiada pana Juliana . Małzonka 80+ i syn 60 lat zachwyceni. W innym Zakladzie pogrzebowym zostali potraktowani tak , ze z szoku nie wyjde . 6 tysiecy wiecej mieli zaplacic , bez mozliwosci wyboru trumny ani wiazanki - byle kase wplacili a " oni" juz zalatwia ..gwarantujac to co tu jest standardem . Na szczescie Angel przejal moich sasiadow w swoje rece. Zawiezli w kazde potrzebne miejsce . Panstwo mogli wybrac trumne, wiazanki, otoczkę muzyczną. Sasiedzi zostali wysłuchani , zaopiekowani i ceremonia zostala dopieta perfekcyjnie. No i pieniazki zostaly zaoszczedzone . Piękna sprawa. Pozdrawiam , Agnieszka
Elzbieta Maziarz
Elzbieta Maziarz
2023-07-20
poleca
Polecam bardzo profesjonalne podejście, duża pomoc w zorganizowaniu pogrzebu a przede wszystkim co najważniejsze ogromny szacunek tak dla zmarłego jak i dla rodziny . Pani właścicielka bardzo miła uprzejma Kobieta . I to co ważne ceny nie wygórowane polecam i serdecznie pozdrawiam właścicielkę oraz wszystkich pracowników.
Urszula Wojdylak
Urszula Wojdylak
2023-04-18
poleca
Najlepszy Zakład pogrzebowy ,polecam z całego serca ,podejście do rodziny i osoby zmarłej z szacunkiem ,pełen profesjonalizm
Monika Cybula
Monika Cybula
2022-07-21
poleca
bardzo pozytywni ludzie. pełni empatii