Angel

Bydgoski Dom Pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Angel to firma zajmująca się kompleksową, profesjonalną organizacją pogrzebów tradycyjnych i pogrzebów z kremacją na terenie Bydgoszczy. BDP powstał z myślą i przesłaniem pomocy rodzinom w chwili utraty osoby bliskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej, które pozwala nam zagwarantować profesjonalne podejście z należytym szacunkiem dla zmarłego i rodziny. Doskonale rozumiemy jak trudny jest to czas. Mamy wysoko wykwalifikowaną, pełną empatii i zrozumienia doświadczoną kadrę pracowników, którzy pomogą przejść te trudne dla Państwa momenty.

Dlaczego my

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Załatwiamy wszelkie formalności w Państwa imieniu. Doradzamy przy wyborze rodzaju pochówku, wyboru trumny czy urny, oraz kwiatów. Nasze ceremonie cechuje wyjątkowa oprawa muzyczna, między innymi: śpiew solo, gra na flecie, gra na trąbce oraz akompaniament organisty. Oferujemy pogrzeby katolickie, świeckie i wyznaniowe w Bydgoszczy jak i w okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się sprowadzaniem ciał z zagranicy.

Dyspozycyjność

Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Pełne wsparcie​

Udzielamy wsparcia na każdym etapie przygotowania do ceremonii.

Gwarancja jakości​

Gwarantujemy dyskrecję i godne podejście do osoby zmarłej.

Certyfikat Rzetelności

Nasza firma posiada Certyfikat Firmy Godnej Zaufania.

Nasz personel z godnością i szacunkiem podchodzi do osób zmarłych. Udzielamy wsparcia rodzinom w traumatycznych chwilach. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa nasza była w pełni kompleksowa.
Angelika Matuszewska
Angelika Matuszewska​
Właścicielka Bydgoskiego Domu Pogrzebowego ANGEL​
Kierownik biura
Kierownik
Damian
Maternowski
BDP ANGEL
Pracownik
Pracownik
Krzysztof
Czaja
BDP ANGEL
Pracownik
Pracownik
Grzegorz
Piszcz
BDP ANGEL
Pracownik
Pracownik
Janusz
Gumiński
BDP ANGEL

Certyfikaty

Nasza firma posiada
"Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2022".
Jest on przyznawany jest przedsiębiorcom, cechującym się nienaganną opinią wśród klientów.

Nasi pracownicy biorą również udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Posiadanie wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej to dla naszej firmy gwarancja sukcesu.